Приємно відзначити, що у нашому місті та на його околицях відбуваються численні екологічні акції за участі колективів місцевих підприємств та установ, громадських організацій та просто небайдужих громадян. Такі акції, безперечно, роблять наше місто чистішим та охайнішим, а їх учасники подають всім іншим гідний приклад правильного відношення до природи та її багатств. Тож і сьогодні на березі річки Дніпро у районі міського пляжу відбулося прибирання прибережної смуги та узбіччя дороги спільними зусиллями колективів відділу капітального будівництва та житлово-комунального господарства Переяславської міської ради (Начальник: Тарас Спасик) та Переяслав-Хмельницької експлуатаційної дільниці Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ (керівник: Віктор Мисник). Учасників акції привітав міський голова Тарас Костін.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів