Підприємства та організації міста

Довідник підприємця

Довідник диспетчерських служб, підприємств, установ і організацій міста Переяслава-Хмельницького

Промислові підприємства

1. ДП ім. Б. Хмельницького ДАТ «Укрхудожпром» Коляденко Катерина Іванівна
5-27-49
2. ТОВ «Костал Україна» Шкуп Радослав
5-86-72,
ф. 5-87-64
3. ДП «Фабрика промислових спецвиробів «Захист» Олін Сергій Олексійович
5-18-37, 5-88-08
4. КП «Переяслав-Хмельницький цегельний завод» Павлюк Сергій Васильович
5-35-38
5. Товариство з обмеженою відповідальністю “Переяслав-Молпродукт” Пироговський Олександр Юрійович
5-26-84

Житлово-комунальне господарство, енергетика, газове господарство, будівництво

6. Виробниче управління комунального господарства Бут Сергій Васильович
5-17-50
7. КП КОР «ПереяславХмельницьктепло-мережа» Швидкий Роман Вячеславович
5-35-47, 5-56-54
8. Виробниче управління житлово-комунального господарства Слюсар Олександр Миколайович
5-13-71
9. КП «Міський ринок» Опінко Олександр Ілліч
5-88-51
10. Переяслав-Хмельницька філія ВАТ «Київоблгаз» Недяк Андрій Петрович

5-17-43

11. Район електричних мереж ВАТ «Київобленерго» Богуш Петро Петрович
5-15-39
12. Зелене господарство Мартишко Олександр Іванович
5-14-46
13. «Міськсвітло» 5-14-17
14. КП «Ремонтно-будівельне управління» Рекун Володимир Григорович
5-17-34
15. КП «Агрошляхбудсервіс» Гончаренко Олександр Миколайович
5-46-51
16. РайШРБУ   5-14-96  5-15-58

Звязок

17. Цех електрозв’язку №4 Київська обласна дирекція «Укртелеком» Білоус Борис Васильович
5-27-70
18. Телеграфно-телефонна станція Яковенко Павло Михайлович

3-19-41

19. Вузол поштового зв’язку  5-37-33

Cпоживчі товариства, лісництво

20. СТ “Даринок” Коржик Юрій Прокопович
5-13-59
21. СТ «Критий ринок» Соколова Лариса Григорівна
5-17-62,5-25-57
22. Державне лісогосподарське товариство Рудницький Валентин Адамович
5-18-35

Судові, правові, юридичні організації; поліція, військкомат, служба надзвичайних ситуацій

23. Міський суд в.о. голови суду Керекеза Ярослава Ігорівна
5-13-39
24. Міжрайпрокуратура Радійчук Денис Ігоревич
5-13-43, 5-25-83
25. Нотаріальна контора Ткаченко Олександр Анатолійович
5-45-77
26. Міське відділення державної виконавчої служби Соколов Григорій Олексійович
7-23-85, 7-23-65
27. ДРАЦС (державна реєстрація актів цивільного стану) Литовченко Вікторія Василівна
5-45-20
28. Відділення служби безпеки України 5-13-57
29. Переяслав-Хмельницький відділ поліції ГУНП в Київській області Петренко Олег Григорович
5-13-42, 5-13-41
30. Об’єднаний міський військовий комісаріат Чорний Олександр Миколайович
5-13-45
31. РС ДСНС України в Київській області Лисенко Сергій Олегович
5-15-61

Органи державної влади

 32. Об’єднана державна податкова інспекція ГУ Міндоходів Хмельницька Олеся Миколаївна

5-18-78

33. Відділення державного казначейства Шкіра Олена Андріївна
5-38-00
34. Районне управління статистики Таванець Наталія Петрівна
5-13-19
35. Міськрайонний центр зайнятості Красова Любов Андріївна
5-14-87
36. Управління пенсійного фонду України Бугай Тетяна Олексіївна
5-26-09

Медицина

37. Комунальний заклад

Переяслав-Хмельницької

районної ради

«Переяслав-Хмельницька

центральна районна лікарня»

Якименко Володимир Григорович
3-43-10, 5-13-38
38 Комунальний заклад

Переяслав-Хмельницької

районної ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

Царенок Наталія Петрівна

5-25-06

39 Філія комунальний заклад КОР
«КОЦЕМДМК»
«Переяслав-Хмельницька
станція екстреної медичної
допомоги»
Шацький
Микола Миколайович
5-25-47
40. Український ДМСЦВВ с. Циблі Гріненко Юрій Олександрович
5-28-93
41. Комунальний заклад Київської
обласної ради «Київський
обласний Центр екстреної
допомоги та медичної
катастрофи»
Демків Мирослав Михайлович
42. Переяслав-Хмельницький відділ
епідеміологічного нагляду
Бориспільського міжрайонного
управління Головного
управління Держсанепідслужби
у Київській області
Носаченко
Микола Всеволодович
5-25-10

Освіта

43. ЦПТО Лопата Микола Петрович
5-20-40
44. Міський відділ освіти Ярмоленко Петро Миколайович
5-18-54
45. ЗОШ №1 Дем’яненко Валентина Володимирівна 5-14-07
46. ЗОШ №2 Одинець Валентина Вікторівна
5-18-33
47. ЗОШ №3 Кондусь Володимир Іванович
5-46-75
48. ЗОШ №4 Чуян Анатолій Павлович
5-13-05
49. ЗОШ №5 Касьян Тетяна Володимирівна
5-13-21
50. ЗОШ №6 Тимченко Олена Ігорівна
5-45-81
51. ЗОШ №7 Кітаєва Галина Василівна
5-15-37
52. Гімназія Батрак Олександр Петрович
5-14-13
53. ДНЗ №6 «Малятко» Годун Лариса Іванівна
5-15-98
54. ДНЗ №7 «Берізка» Мазійчук Світлана Михайлівна
5-38-81
55. ДНЗ №8 «Золотий ключик» Роман Марія Харитонівна
5-46-82
56. ДНЗ №9 «Сонечко» Миколаєнко Ніна Федорівна
5-45-23
57. ДНЗ №10 «Любавонька» Томенко  Любов Миколаївна
5-45-32
58. Ліцей-інтернат Козій Василь Васильович
5-13-25
59. ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький ДПУ імені Григорія Сковороди» Коцур Віктор Петрович
5-56-45
60. Будинок працівників освіти Ковальська Анелія Віталіївна
5-16-39

Позашкільні заклади

61. Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді “Джерело” Товкун Ніна Іванівна
5-63-59
62. Клуб юних моряків Красюк Роман Леонідович
5-56-76
63. Станція юних туристів Близнюк Анатолій Іванович
7-16-07
64. Дитячо-юнацька спортивна школа Буряк Людмила Іванівна
7-11-62
65. Музична школа Іфтоді Ганна Миколаївна
5-38-01
66. Художня школа Куций Степан Юхимович
5-25-81

Культура

67. НІЕЗ «Переяслав» Лукашевич Олексій Михайлович 5-41-03
68. Народний центр культури «Зустріч» Івановський Олександр Андрійович
5-36-08
69. Районний будинок культури Янчук Віктор Олексійович
5-26-07

Засоби масової інформації

70. Телерадіокомпанія «Альта» Ярмоленко Олег Олександрович
5-63-18
71. Редакція газети «Вісник Переяславщини» Карпенко Галина Іванівна
5-13-44
72. Редакція газети «Діловий Переяслав» Помойницька Світлана Іванівна
5-18-18

Центр соціального захисту пенсіонерів і інвалідів

73. Центр соціального захисту пенсіонерів і інвалідів Голованова Раїса Петрівна
5-37-64