Постійні комісії

Постійні депутатські комісії

VII скликання

Комісія з питань бюджету та фінансів

Голова комісії:       Сиворко Михайло Михайлович

Секретар комісії: Чайка Олена Миколаївна

Члени комісії:         Гайдак Василь Григорович

                                   Іващенко Максим Миколайович

                                   Дикий Олексій Степанович

                                   Кикоть Сергій Миколайович

Комісія з питань земельних відносин, комунальної власності, будівництва та архітектури

Голова комісії:       Юденко Владислав Михайлович

Секретар комісії: Гриценко Артем Миколайович

Члени комісії:         Аракелян Олександр Михайлович

                                   Гура Микола Михайлович

                                   Калашник Олександр Григорович

                                   Конченко Віктор Дмитрович

                                   Нестеренко Вячеслав Миколайович

                                   Оверчук Лідія Миколаївна

                                   Саулко Вячеслав Володимирович

                                   Сиворко Сергій Михайлович

                                   Михняк Олександр Борисович

Комісія з питань освіти, культури, роботи з молоддю, фізкультури та спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я

Голова комісії:       Щукін Василь Віталійович

Секретар комісії: Ружановська Людмила Володимирівна

Члени комісії:         Шимченко Людмила Анатоліївна

                                    Янчук Ігор Вікторович

                                    Вовк Валерій Олексійович

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень Ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян

Голова комісії:       Шинкар Юрій Сергійович

Секретар комісії: Матвієнко Олександр Володимирович

Члени комісії:         Гончар Віта Вікторівна

                                    Чорний Олександр Миколайович

                                   Чуян Анатолій Павлович

                                    Федорук Жанна Володимирівна

 

Комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, цін, тарифів, житлово-комунальних відносин, транспорту, екології, благоустрою, підтримки підприємництва та охорони культурної спадщини

Голова комісії:       Розовик Олена Іванівна

Секретар комісії: Лукашевич Олексій Михайлович

Члени комісії:         Мусієнко Василь Миколайович

                                   Навальна Марина Іванівна

                                   Закірко Наталія Володимирівна