Постійні комісії

Постійні депутатські комісії VII скликання

Комісія з питань бюджету та фінансів

Голова комісії:       Сиворко Михайло Михайлович

Секретар комісії: Чайка Олена Миколаївна

Члени комісії:         Гайдак Василь Григорович

                                Іващенко Максим Миколайович

                                Дикий Олексій Степанович

                                Кикоть Сергій Миколайович

                                Дубович Віталій Михайлович

                                Федорук Жанна Володимирівна

                                 Шинкар Юрій Сергійович

                                 Юденко Владислав Михайлович

Комісія з питань земельних відносин, комунальної власності, будівництва та архітектури

Голова комісії:       

Секретар комісії: Гриценко Артем Миколайович

Члени комісії:        Гура Микола Михайлович

                               Конченко Віктор Дмитрович

                               Нестеренко Вячеслав Миколайович

                               Оверчук Лідія Миколаївна

                               Саулко Вячеслав Володимирович

                               Сиворко Сергій Михайлович

Комісія з питань освіти, культури, роботи з молоддю, фізкультури та спорту, соціального захисту населення та охорони здоров’я

Голова комісії:       Щукін Василь Віталійович

Секретар комісії: Ружановська Людмила Володимирівна

Члени комісії:         Шимченко Людмила Анатоліївна

                                Вовк Валерій Олексійович

                                Чуян Анатолій Павлович

                                Матвієнко Олександр Володимирович

Комісія з питань регламенту, депутатської етики, контролю за виконанням рішень Ради, співпраці з органами самоорганізації населення, законності та правопорядку, запобігання і протидії корупції, охорони прав і законних інтересів громадян

Голова комісії:       

Секретар комісії: 

Члени комісії:         Гончар Віта Вікторівна

                                Чорний Олександр Миколайович

                                Аракелян Олександр Михайлович

                                Калашник Олександр Григорович

                                 Михняк Олександр Борисович

Комісія з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, цін, тарифів, житлово-комунальних відносин, транспорту, екології, благоустрою, підтримки підприємництва та охорони культурної спадщини

Голова комісії:       Розовик Олена Іванівна

Секретар комісії: Лукашевич Олексій Михайлович

Члени комісії:         Мусієнко Василь Миколайович

                                Навальна Марина Іванівна

                                Зачепа Олександр Миколайович