Чимало юних переяславців-любителів взяли участь у танцювальній битві “DANCE BATTLE” у Переяславі. Захід відбувся вчора, 24 серпня, на центральній площі міста.
Кожен із учасників-сольників мав виконати танок у будь-якому стилі, але мусив вкластися у кілька хвилин. За цей час треба було “показати свій максимум”. Тривалість музичного треку обумовлювався модератором перед початком батлів, вибір музичного треку відбувався у довільнохаотичному форматі. Переможців визначали глядачі.
За результатами змагань, переможцем івенту став Віктор Головань, який у фіналі змагався із досвідченою танцюристкою Даною Трохименко. Юний танцюрист у винагороду отримав 1710 грн. та один долар, які ведучий Андрій Іващенко «наколядував» у глядачів.
Захід відбувся за ініціативи та при сприянні ГІ “GORIZONT”, фахівців відділу культури та туризму і НЦК «Зустріч».
Додамо, що для юних переяславців працювали розважальні атракціони, ятки із солодощами, сувенірами та кульками, фуд-корти та прокат гіроскутерів. По завершенню “DANCE BATTLE” присутні мали змогу переглянути мультиплікаційний фільм «Скубі-Ду».
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0022-2-300x284.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2020/08/DSC_0024-5-300x200.jpg)