У чемпіонаті України з легкої атлетики серед юніорів взяли участь і переяславські спортсмени

12-13 серпня в місці Луцьк відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У  якому взяли участь переяславські спортсмени. Ємець Владислав подолав 100-метрівку за 10.85 (електронний час) зайняв ІІІ місце та виконав  норматив кандидата в майстри спорту України. Йому не вистачило 15 сотих секунди до норматива майстра спорту України що складає 10.70 (електронний час). Будемо сподіватись,  що на наступних змаганнях, які заплановано на 29-30 серпня, все ж таки Владислав зуміє виконати цей норматив. Також Владислав стартував на дистанції 200 метрів, та після першого дня змагань  був втомлений і зайняв V місце, подолавши дистанцію за 22.40 с.

Станіслав Коноваленко який на 3 роки молодший від своїх суперників стартував у фіналі 100-метрівки та був 7-им, показавши результат 11,22 (електронний час). У другий день змагань він стартував 200 метрів, та був 9-им. Це не головний його старт, Станіслав планує поїхати на юнацький чемпіонат України, який заплановано на 26-27 серпня в м. Луцьк та показати достойний результат.
Синенко Катерина у якої погіршився стан здоров‘я за день до чемпіонату, не втратила впевненості поїхати до Луцьку та пробігти 100-метрівку за 13.30 (електронний час) і… показала свій кращий результат сезону. 200 метрів Катерина подалала за 27,50 с, що є і її кращим результатом сезону.