13 серпня відбулося позачергове 26 засідання виконавчого комітету Переяславської міської ради, яке провів міський голова Тарас Костін. У роботі засідання взяли участь: заступники міського голови Наталія Устич та Валентина Губенко, керуюча справами міськвиконкому Ольга Гребенщикова, керівники структурних підрозділів виконкому та міської ради, члени виконкому. Присутні розглянули запропоновані питання порядку денного засідання, а саме:про погодження місця розміщення пересувних тимчасових споруд для здійснення сезонної торгівлі баштанними культурами на території «Київського майданчику» та встановлення режиму роботи суб’єктам господарювання, про затвердження протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого комітету міської ради від 12.08.2020 року №24 та прийняли по них позитивні рішення.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів