Громадська Ініціатива “GoriZont” продовжує цикл музичних вечорів просто неба на центральній площі міста Переяслава. 10 липня о 19:00 свій талант та часточку свого великого доброго серця вам подарує музикант, вокаліст, оранжувальник, композитор, педагог Микола Гриценко. Запрошуємо всіх охочих насолодитись чарівною музикою та провести вечір у дружньому колі. Просимо не наражатись на небезпеку та дотримуватись соціальної дистанції. Наголошуємо, що всі заходи відбуваються на громадських засадах, виконуються активними громадянами у вільний від роботи час. Запрошуємо до співпраці всіх бажаючих (музикантів, вокалістів, читців, поетів…). Зичимо всім гарного вечора😉💗
![Світлина від Андрія Іващенка.](https://scontent.fkbp1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s552x414/107696034_165884868314305_3343482296090668714_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=qI44RsICPVIAX_zH3cv&_nc_ht=scontent.fkbp1-1.fna&_nc_tp=7&oh=2a0067bd3158ae0675ab21ea5b42b5a2&oe=5F2DD678)