07.07.2020 під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Устич Наталією відбулася робоча нарада за участі перевізників, представників КП Переяславське ВУКГ та управління економіки виконкому міської ради. В ході наради було розглянуто ряд питань, зокрема: робота міського громадського транспорту в умовах карантину, робота GPS-трекерів, тощо. За результатами проведеної наради було дано ряд доручень, виконання яких забезпечить покращення якості надання міських пасажирських перевезень
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів