Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України за №500 від 17.06.2020 комісія у складі представників Переяслав-Хмельницького районного управління Головного управління Держспоживслужби у Київській області, районної лікарні та Переяславської міської ради провела рейд-перевірку роботи СТ «Даринок» міста Переяслава. У роботі комісії взяли участь: міський голова Переяслава Тарас Костін, начальник відділу НС та ЦЗН виконкому Переяславської міської ради Віктор Жарко, начальник відділу підприємництва та споживчого ринку управління економіки Переяславської міської ради Тетяна Кондратенко, начальник комунального некомерційного підприємства «Переяслав-Хмельницька центральна районна лікарня» Лариса Кузьменчук, начальник Переяслав-Хмельницького районного управління Головного управління Держспоживслужби у Київській області Олексій Роман, спеціалісти цього управління. Олексій Роман повідомив, що нещодавно, 28 червня під час роботи недільного ринку було виявлено порушення карантинних обмежень та умов у м’ясному відділі СТ “Даринок». Про це було складено припис та надіслано його на ім’я міського голови та до комісії ТЕБ та НС при міській раді. Присутні заслухали пояснення керівника СТ «Даринок» Надії Жидченко. Було вирішено провести позачергове засідання міської комісії ТЕБ та НС та винести рішення про тимчасове припинення торгівлі у м’ясному павільйоні СТ “Даринок» до 9 липня і зобов’язати керівництво споживчого товариства усунути виявлені порушення в найкоротші терміни. Потім члени комісії обстежили торгові точки СТ «Даринок» та надали рекомендації щодо усунення виявлених порушень.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів