11 червня в залі засідань Переяславської міської ради заступник міського голови Валентина Губенко провела чергове засідання оперативного штабу із координації дій щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей міста Переяслава у 2020 році. Учасники засідання розглянули зміни до діючого законодавства України щодо надання оздоровчих та відпочинкових послуг дітям, розпорядчі документи КОДА та міські нормативні документи. Внесено зміни до плану заходів щодо оздоровлення та відпочинку дітей, оновлено банк даних дітей пільгових категорій, які підлягають оздоровленню та відпочинку згідно Положення про порядок підбору та направлення дітей до закладів відпочинку та оздоровлення за кошти міського, обласного та державного бюджетів. В роботі штабу взяла участь начальник відділу комунального майна управління економіки виконавчого комітету міської ради, секретар тендерного комітету виконавчого комітету міської ради Інна Біляй. Вище розглянуті питання перебувають в стані доопрацювання.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів