Чемпіонат області став рясним на нагороди

5 березня в місті Бровари в легкоатлетичному манежі було проведено чемпіонат Київської області та другий етап Спартакіади “Повір у себе” з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю. Переяславські спортсмени виступили на цих змаганнях дуже успішно. В бігу на 60 м перші місця у своїх категоріях вибороли Юля Верезуб, Даніела Чуєва, Олександр Черненький та Михайло Чупрун. На цій дистанції другі місця зайняли Аліна Козоріз, Ілля Вдовиченко, В’ячеслав Ігнатенко. Даніела Чуєва перемогла також у бігу на дистанціях 200 та 400 м. У бігу на 200 м другі місця вибороли Владислав Блінов та Дмитро Овчаренко. У стрибках у довжину з розбігу переможцями стали Юля Верезуб, Олександр Черненький та Павло Боярин, другі місця вибороли Ілля Вдовиченко, Дмитро Овчаренко. У штовханні ядра Віталій Сироїд став чемпіоном, а Володимир Євтушенко та Олександр Книш вибороли “срібло”.

Всі переможці та призери були нагороджені дипломами відповідних ступенів.

Поїздка відбулася за підтримки сектора культури, молоді та спорту райдержадміністрації та міського відділу з питань фізкультури, молоді та спорту.