18 лютого відбулося зібрання членів Молодіжної Ради міста з дітьми-лідерами шкіл Переяслава. У заході взяли участь заступник міського голови Валентина Губенко, головний спеціаліст відділу з питань фізичної культури, молоді, спорту та охорони здоров’я Альона Свириденко та представники ГО “Джем Толока”. Присутні обговорили питання щодо спільної реалізації проектів та заходів спрямованих на громадський, науковий, культурно-масовий, волонтерський та екологічний напрями у 2020 році.
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC_0007-6-300x176.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC_0008-9-300x292.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC_0030-4-300x164.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2020/02/DSC_0043-5-300x200.jpg)