Успіх юних переяславських футболістів!

27-28-29 грудня в місті Славутич відбувся турнір з міні-футболу серед дітей 2006-2007 року народження присвячений дню енергетика та пам’яті ЗМС СРСР Ю.Войнова. В цих змаганнях взяли участь 16 команд з м.Київ, м.Чернігів, Київської, Чернігівської області а також Білорусі. Наше місто представляла команда ФК ДЮСШ-Переяслав. В перший день наші футболісти обіграли ФК Чайка-2 (м.Київ) 7:0 та ДЮСШ м. Бахмач (Чернігівська обл.) 2:0.В другий день перемогли ДЮСШ м. Речиця (Білорусь) 3:0. В півфіналі здолали ДЮСШ м.Гончарівськ (Чернігівська обл.) 4:3 по пенальті (основний час 0:0). На третій день в фіналі обіграли господарів 4:0.Переможці та призери отримали кубки,медалі,кращі гравці призи.ФК Переяслав вдячний постійному спонсору команди ТОВ Югенерго а також ТОВ Саланг-Агро,СГ Альта, Укрпромпостач-95 ЛТД за довіру і фінансову підтримку юних футболістів.