За сприяння Народного депутата України Анни Скороход та виконавчого комітету Переяславської міської ради діти різних пільгових категорій переглянули чудову виставу “Дід Мороз та казкова башта”
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/12/IMG_20191226_131013-300x222.jpg)
26 грудня
2019 року за сприяння Народного депутата України Анни Скороход та виконавчого комітету Переяславської міської ради діти різних пільгових категорій переглянули чудову виставу “Дід Мороз та казкова башта” в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профсоюзних спілок України (Жовтневий палац). Отримали оригінальні подарунки у вигляді машинок хлопчикам та елегантних сумочок дівчаткам, наповнених солодощами. У зв”язку з дощовою погодою, відбулася коротенька оглядова екскурсія з вікна автобуса з цікавою розповіддю супроводжуючих вулицями Києва. Діти побачили комплекс Києво-Печерської Лаври, Алею Слави і Вічний Вогонь, меморіал Голодомор, Маріїїнський парк, Будинок Уряду, Верховну Раду України, Алею загиблих на вулиці Інститутській, серце Києва-Хрещатик. Традиційно відвідали Макдонадьс. Щасливі і переповнені позитивними емоціями повернулися додому.