Участь м. Переяслава у проекті Німецького енергетичного агентства (dena) «Україна: Комунальний теплоенергетичний поворот»

З серпня 2019 року Німецька енергетичне агентство (dena), за підтримки Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини (BMWI), розпочала реалізацію проекту «Україна: Комунальний теплоенергетичний поворот». У рамках конкурсного відбору німецькими експертами, у співпраці з українськими колегами, м. Переяслав був обраний, як одне з двох міст Україні (друге пілотне місто Балаклея, Харківська область) для участі у проекті, спрямованому на співробітництво з Німеччиною і підтримку України у сфері комунального теплозабезпечення.

10 грудня 2019 року до міста Переяслава завітали Німецькі експерти Tilia GmbH (партнери-консультанти dena) Stephan Tietze, Uwe Gahrs та Богдан Ободовський, комерційний директор ПП «ТОП-ІНФОРМ». Заступник міського голови Наталія Устич,  начальник відділу капітального будівництва та ЖКГ Переяславської міської ради Тарас Спасик, головний спеціаліст відділу комунального майна Ольга Агейкіна провели переговори з німецькими експертами, щодо розробки моделі модернізації теплопостачання для нашого міста. Німецькі експерти відвідали КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа», де їх зустріла заступник генерального директора Наталія Поліщук, яка надала повну інформацію про роботу КП КОР «Переяслав-Хмельницьктепломережа» за останні 3 роки (2016, 2017, 2018), а саме: кількість виробленої котельними підприємства теплової енергії, кількість корисно використаної теплової енергії споживачами підприємства, який відсоток складають у підприємства втрати на теплових мережах, власні потреби, кількість встановлених котлів і їх марка, відсоток використання встановлених потужностей, кількість теплових мереж які експлуатує підприємство і їх стан, кількість споживання паливно-енергетичних ресурсів підприємством, які проводилися заходи на підприємстві по економії п.е.р. та збільшенню споживання альтернативного палива (біомаси, дров і т.п.). Німецьких експертів цікавили абсолютно всі питання, що стосуються роботи підприємства. Крім того, вони відвідали котельні по провулку Літописному, 17,  по вулиці Пугачова, 24 (газову частину котельні і друге приміщення, де встановленні і працюють твердопаливні котли). Оглянули і провели заміри тепловізором втрати температури в зовнішніх теплових мережах, які прокладені відкритим способом, відвідали місце ліквідації витоку води на теплових мережах по вулиці Миру, оглянули труби, які були демонтовані з теплових мереж підприємства і які підприємство застосовує у своїй роботі.  Начальник КП «УК»ВУЖКГ» Переяславської міської ради Тетяна Сущук  показала систему опалення в житловому будинку по вулиці Покровська, 45. Німецькі експерти відвідали бюджетні установи: ЗОШ І-ІІІ ступенів № 7, дошкільний навчальний заклад № 9 «Сонечко», адміністративну будівлю № 1 по вулиці Богдана Хмельницького, 27/25 та адміністративну будівлю №2 по вулиці Богдана Хмельницького, 29/36. Після вивчення всієї наданої інформації представники Німецького енергетичного агентства нададуть висновки і рекомендації  по покращенню роботи підприємства надалі. 

Додати коментар