Понеділок, 29 Червня 2026

Переяслав

1118 років від першої літописної згадки

Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади

Menu

Помер знаний на Переяславщині педагог Юрій Федоренко, він виховав багато поколінь талановитих учнів

Помер знаний на Переяславщині педагог Юрій Федоренко, він виховав багато поколінь талановитих учнівПро велику втрату у шкільній родині Великокаратульської гімназії Переяславської громади стало відомо 25 червня. На 72-році життя пішов у засвіти Юрій Андрійович Федоренко, вчитель-пенсіонер, людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця, повідомляє Переяслав.City.

Як відзначають колеги , Юрій Андрійович понад 40 років присвятив роботі з дітьми. У школі навчав дітей природничим та економічним наукам, був професіоналом своєї справи.

Талант учителя розквітав у його обдарованих учнях, з якими вони разом займалися науковою роботою. Вихованці здобували призові місця на престижних всеукраїнських конкурсах, зокрема, учнівських робіт МАН.

“Ми навіки збережемо світлу пам’ять про Юрія Андрійовича в наших серцях. Нехай добрий, сві́тлий спомин про Юрія Андрійовича завжди залишиться у серцях рідних, друзів, колег, усіх, хто його знав та поважав. Хай душа його знайде вічний спокій. Вічна та світла пам’ять!” – йдеться в повідомленні.

Учні Юрія Федоренка з вдячністю на світлий спомин пишуть щемливі слова-спогади, зокрема Марія Бажан написала:

“І досі пам’ятаю наш вірш про нього який склали в 11 класі:

«Є в нас учитель добрий дуже,

географії навчає,

він про все на світі знає».

Світла пам’ять. Назавжди в наших спогадах…”

Додати коментар