Команда Переяславської ДЮСШ взяла активну участь в Олімпійському дні, який відбувся в Яготині. Наші спортсмени змагалися у бігу на 100 метрів, 400 метрів та 1000 метрів, демонструючи силу, витривалість і жагу до перемоги.
Найкращими у своїх дисциплінах стали:
* Анна Коноваленко;
* Дарина Пешко;
* Ніка Кузьменко;
* Іван Гопкало.
За свої високі результати вони були нагороджені кубками, медалями та грамотами.
Усі інші учасники команди також отримали медалі та грамоти за активну участь, спортивний дух і прагнення до нових досягнень.
💙💛 Щиро дякуємо організаторам за чудово проведений спортивний захід, теплу й дружню атмосферу, високий рівень організації та популяризацію здорового способу життя. Саме такі заходи надихають дітей займатися спортом, ставити перед собою нові цілі та впевнено крокувати до майбутніх перемог!
Вітаємо наших спортсменів та бажаємо нових успіхів і яскравих стартів!











