Відбулося засідання виконкому

23 липня відбулося позачергове 15 засідання виконавчого комітету Переяславської міської ради, яке провів міський голова Вячеслав Саулко. 

У роботі засідання взяли участь: заступники міського голови Тетяна Кондратенко, Ольга Огієвич,  керівники окремих структурних підрозділів виконкому та міської ради, члени виконкому, ЗМІ.

Члени виконкому розглянули питання – про визначення переможця конкурсу на здійснення операцій із збирання та вивезення побутових відходів на території Переяславської міської територіальної громади (переможцем конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території Переяславської міської територі-альної громади ТОВ «Переяслав Буд» строком на 5 років); про створення тимчасової комісії з обстеження житла в рамках реалізації експериментального проекту щодо забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом у сільській місцевості і прийняли по них відповідні рішення.

Додати коментар