АМУ запрошує долучитися до проєкту “Другий Український індустріальний тиждень”

У жовтні-грудні в Україні проходить масштабний проєкт “Другий Український індустріальний тиждень” (ДУІТ), організований Міністерством розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України та за підтримки Організації Об’єднаних Націй з індустріального розвитку (ЮНІДО). Асоціація міст України виступає партнером заходу. В ініціативі беруть участь представники органів місцевого самоврядування, місцевих оргнаів влади, бізнесу, науковці, громадськості тощо.
Завдання проєкту: отримати зворотній зв’язок від органів місцевого самоврядування та бізнесу щодо проблем та перешкод на шляху до індустріальної трансформації, які мають бути усунені за допомогою державного втручання (формування завдань новообраним народним депутатам та новому складу Уряду України).​
 
► 4-15 листопада 2019 року у 21 області України паралельно проходитимуть одноденні регіональні заходи в рамках ДУІТ (по одному заходу в одній області). Кожен захід транслюватиметься он-лайн. 
Регіональні дискусії будуть присвячені таким темам:
  • цифрова трансформація промисловості;
  • стимулюванні експорту;
  • смарт-спеціалізація/кластерізація/індустріальні парки;
  • участь вітчизняних виробників у міжнародних ланцюгах доданої вартості;
  • ресурсоефективність виробництва/ циркулярна економіка.

► 9 жовтня – 15 листопада 2019 року проходитиме анкетування органів місцевого самоврядування з метою визначення основних проблем у сфері економічного розвитку територій; аналізу основних форм підтримки бізнесу з боку органів місцевого самоврядування; збору інформації про інвестиційні пропозиції територіальних громад. ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ

Органи місцевого самоврядування також можуть заповнити форму анкети через мобільні додатки :
– за допомогою мобільного додатку Telegram – ввести в пошук «https://t.me/UA_Industry_bot» 
– за допомогою мобільного додатку Viber – через QR-код:

► 4 грудня 2019 року відбудеться Підсумковий форум у Києві у приміщенні Торгово-промислової палати України в рамках щорічного форуму «Нова індустріальна політика». На заході передбачається представлення та обговорення результатів проєкту ДУІТ, зокрема, аналітичних звітів за підсумками проведених опитувань підприємств та органів місцевого самоврядування, представлення яскравих кейсів успішної промислової трансформації підприємств, обговорення ключових питань індустріального розвитку на рівні керівництва держави, презентація віртуального цифрового асистента бізнесу. Дізнатися більше про захід, а також зареєструватися до участі можна буде тут.

Додати коментар