Привітання з нагоди Дня українського козацтва, Дня захисника України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці від місцевого самоврядування

Дорогі захисники України, шановні переяславці! Прийміть  найкращі побажання і щирі поздоровлення з Днем захисника України, Днем українського козацтва святом мужності, честі й доблесті, стійкості і шляхетності, святом гідних і сильних чоловіків!

Козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг. Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.

Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків.
Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.
          З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

 

Переяслав-Хмельницька міська рада,

виконавчий комітет

Міський голова                                                                      Тарас Костін

Додати коментар