Два тижні тому волонтери-БУРчики приїхали, щоб допомогти активній молоді Переяслава створити простір, де б усі жителі міста могли спілкуватися, дивитися кіно, відвідувати лекції, розвиватися та просто відпочивати. І варто зазначити, що попрапцювали БУРчата на славу…
Оновлений молодіжний простір відкрився 30 вересня… гучним, драйвовим концертом, вітальними промовами почесних гостей, мега-крутими локаціями та неабиякою позитивною енергетикою усіх причетних до БУР-руху…
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0091-300x274.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0097-300x200.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0322-300x232.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0323-300x200.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0338-300x235.jpg)
![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2019/10/DSC_0353-300x200.jpg)