Учні ЗОШ І-ІІІ ст. №5 привітали з Міжнародним днем людей похилого віку почесних громадян міста Присіч Ірину Юріївну та Харченка Володимира Михайловича з дружиною Василиною Йосипівною

Щорічно 1 жовтня у світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку. Свято встановили в 1990 році відповідно до ініціативи Генеральної Асамблеї ООН. Згідно з міжнародною класифікацією, людиною похилого віку вважається особа, яка досягла 65 років. Таких людей в усьому світі приблизно 700 мільйонів, а це майже кожна десята людина на Землі.
      Учні Переяслав-Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. №5 привітали з цим святом почесних громадян міста Присіч Ірину Юріївну та Харченка Володимира Михайловича з дружиною Василиною Йосипівною.
  Діти із цікавістю слухали розповіді та задавали питання.
  Сьогодні ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «люди похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння і мудрість.
     У цей день ми дякуємо їм за життєву мудрість та настанови і бажаємо міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди.
    Нехай у цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.
                 З повагою педагогічний та учнівський колективи ЗОШ №5.

Додати коментар