В урочищі Германський ліс відбулися відкриті змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді та педагогічних працівників відділу освіти

27 вересня з нагоди Всесвітнього дня туризму в урочищі «Германський ліс», проведені відкриті змагання зі спортивного туризму серед учнівської молоді та педагогічних працйівників відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради. У змаганнях взяли участь 68 учнів та 26 педагогів закладів загальної середньої освіти відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради та КЗ КОР «Ліцей-інтернат «Патріот»

У змаганнях серед учнівської молоді на командній дистанції 2 класу з пішохідного туризму «Смуга перешкод» третє місце посіла команда ЗОШ №4, срібними призерами стала команда Переяслав-Хмельницького ліцею «Патріот», а перемогу здобула команда Переяслав-Хм.  ЗОШ №2.

На особистій дистанції 1 класу «Смуга перешкод» серед учнівської молоді м. Переяслава-Хмельницького треті місця посіли Карина Тищенко (ЗОШ №2) та Олександр Коноваленко (ЗОШ №1), другі місця вибороли – Катерина Зражевська (ЗОШ №2) та Сергій Антонов (Переяслав-Хмельницький ліцей «Патріот»), переможцями змагань стали Валерія Ярема (ЗОШ №4) та Олег Кобзар (ЗОШ №7)

Серед педагогічних працівників на особистій дистанції 1 класу «Смуга перешкод» бронзові нагороди здобули Мардело Валентина (ЗОШ №3) та Близнюк Анатолій (Переяслав-Хм. СЮТур), срібними призерами стали Кожевнікова Світлана та Савік Дмитро (ЗОШ №3), переможцями ж змагань серед педагогічних працівників стали Клименко Вікторія (Переяслав-Хм. СЮТур), та Григорій Середній (Переяслав-Хмельницький ліцей «Патріот»). У командному заліку серед педагогічних працівників (за сумою часів подолання дистанції двома учасниками) третє місце посіла команда ЗОШ №5, друге місце – ЗОШ №3, перше місце виборола команда педагогічних працівників Станції юних туристів.