![](http://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/g-300x215.jpg)
Під час роботи присутні обговорили передумови для створення спроможних районів Київської області та нову модель адміністративно-територіального устрою на рівні районів.
Голова облдержадміністрації наголосив на важливості децентралізації регіону, яка надасть громадам більше можливостей.
«В мене дуже простий підхід – громада повинна бути самодостатньою. Я за децентралізацію. Я за те, щоб створювалися спроможні громади із керівниками, які готові брати на себе відповідальність. Тому ми починаємо роботу поетапно -спочатку з найменш політично- і економічно- складних місцевостей. Рухаємся далі і результат буде. Наголошую, я ваш партнер, але тільки тоді, коли мотиви зрозумілі, чесні та на підтримку громади», – заявив Михайло Бно-Айріян.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
![](http://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/g.jpg)
У КОДА обговорили перспективи децентралізації регіону
![](http://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/photo_2019-09-06_14-40-34.jpg)
На Київщині розпочався триденний Форум творчо-обдарованої молоді «Арт сейшн»
![](http://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/18c1bd7b-f31f-476a-ae52-950401050ed3.jpg)
Задля оперативного вирішення нагальних проблем меншканців Київщини: Черговий прийом громадян відбувся в Київській ОДА
![](http://koda.gov.ua/wp-content/uploads/2019/09/8C74FC53-0458-412C-8871-92B7D97FC759.jpeg)
У КОДА проведено засідання тематичної підгрупи «Стратегування у сфері сім′ї, соціально-правового захисту дітей, молодіжної та гендерної політик»