З 16 липня по 8 серпня відбулась серія легкоатлетичних стартів

З 16 липня по 8 серпня відбулась серія легкоатлетичних стартів(Чемпіонат НУФВСУ з легкої атлетики(м.Київ),Чемпіонат на призи президента ФЛАК В.Грінюка(м.Київ), Всеукраїнські змагання “Гран прі” 3 тур(м.Кропивницький)) в цих змаганнях була показана низька хороших результатів легкоатлетам нашого міста.
На чемпіонат НУФВСУ, Дмитро Бондарев посів 2 місце перший раз вибігши 100м в цьому році з 11с, а саме 10.88.
Владислав Ємець на 100м метрів показав результат 11.05(А 11.04 кандидат в майстри спорту)
Так у вісьмірку кращих попав Домантович Павло, подолавши дистанцію 400м за 54.7. Особистий рекорд на 800м встановив Мамітько Богдан 2.06.31.
Незабаром відбувся чемпіонат на призи президента ФЛАК, де знову ж таки Владислав Ємець пробіг стометрівку за 11.08, Станіслав Коноваленко за 11.38 посівши 8 місце. 2 місце на 400м посіла Каріна Тищенко 1.04
А 20.07 відбулись Всеукраїнські змагання “Гран прі” на призи Федерації Легкої Атлетики України, де Дмитро Бондарєв пробіг 100м за 10.85 і посів 6 місце.