Відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004-2005 рр.

12-15 червня в місті Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2004-2005 р. За команду області виступало двоє вихованців нашої ДЮСШ. Станіслав Коноваленко виграв найпрестижнішу дисципліну лекої атлетики, стометрівку з результатом 11.36 і був першим на дистанції 200м з високим для цього віком результатом 22.89. За всі роки незалежної України тільки 2 юнаків бігли швидше. Каріна Тищенко яка на першому своєму чемпіонаті попала в залікову зону та встановила власні високі рекорди 400 м 1:03.71 та 800 м- 2:28.85  Посіла 19 місце серед 57 учасниць. А днем пізніше з 17 по 20 Червня пройшов чемпіонат України в категорії U18. В якому взяли учать 6 Переяславчан. Всівстановили власні рекорди і попали в залікову зону, а Владислав Ємець виборов 3 місце знову ж таки на стометрівці з результатом 11.15. А на 200 м став переможцем і виборов право представляти нашу країну на міжнародній арені в матчевій зустрічі в якій беруть бучасть України, Туреччина, Румунія, Польща, Білорусь, показавши час 22.56. Катерина Синенко на стометрівці в пів фіналі показала час 13.07 а на 200 м – 27.12. Павло Домантович в пів-фіналі показав час 53.85 а 200 м 24:08. Потужній Іван пробіг 800 м за 2:06.16, Мамітько Богдан пробіг 800 м за 2:07.69 . Обидва виконали 2 дорослий розряд.