11-16 червня в Умані відбувся чемпіонат України з боксу серед підлітків 2005-2006 років народження. Переяславщину (Київська область) тут представив учень ЗОШ №3 вихованець міської ДЮСШ Сергій Боровик. Як повідомив його тренер Ігор Юрченко (46 років), поїздка була дуже вдалою. У своїй ваговій групі наш земляк виборов трете призове місце. Втішно це ще й тому, що змагання були по суті фінішними у спортивному сезоні.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів