До уваги жителів міста! На сайті Переяслав-Хмельницької міської ради в рубриці «Петиції on-line» в Єдиній системі місцевих петицій продовжується голосування за електронну петицію «Реконструкція мереж вуличного освітлення міста на основі LED технологій». Якщо Ви бажаєте підтримати дану петицію, відвідайте сайт Переяслав-Хмельницької міської ради або перейдіть за посиланням: https://e-dem.in.ua/pereyaslav-khmelnytskyi/Petition/View/51
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів