Будьте обережні під час святкування Великодня!

Великдень – свято традиційно пов’язане не тільки з освяченням пасхальних страв, а й з масовим використанням відкритого вогню, зокрема свічок та лампадок. Переяслав-Хмельницький районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області застерігає, не допустіть нещасних випадків під час святкування, дотримуйтесь правил пожежної безпеки.
 Тримаючи свічку в руках необхідно слідкувати за тим, щоб вогонь не потрапив на власні або чужі речі, які можуть миттєво спалахнути. Після служби більшість людей несуть лампадки та запалені свічки додому, залишені без нагляду церковні атрибути є однією з найпоширеніших причин виникнення пожеж під час святкування релігійних свят. 
 Тож аби свята пройшли без пригод Переяслав-Хмельницький районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області звертається до священнослужителів та вірян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки! Звертаємо Вашу увагу саме на обережність під час богослужінь і просимо із розумінням віднестись до застережень та вжити всіх можливих заходів щодо попередження займань.

Начальник Переяслав-Хмельницького РС ГУ
 ДСНС України у Київській області
 підполковник служби цивільного захисту                                С.О.Лисенко

Додати коментар