16 квітня рятувальники Переяслав-Хмельницького районного сектору ДСНС розповіли дітям правила безпечної поведінки , дотримання правил пожежної безпеки в побуті, цікаві історії з власного досвіду, про пожежі та надзвичайні ситуації. Адміністрація садочку та рятувальники задоволені результатами проведення таких заходів, вони стали повчальними для дітей, кожен дізнався щось нове про Державну службу з надзвичайних ситуацій.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів