Із 12 квітня по 14 квітня 2019 р. у селищі Хохітва Богуславського району відбувся Чемпіонат Київської області з водного туризму (серед дорослих), в якому взяли участь вихованці ФСК “НІКА” – учні гімназії Лизогуб Ростік, Танащук Антон, Левчук Валерій та Бондаренко Діма – учень ЗОШ №7, які на дистанції спринт у катамараній четвірці здобули І місце та загальнокомандне ІІІ місце по сумі рятувальні роботи та слалом. У катамараній двійці Танащук Антон з Бондаренком Дмитром у слаломі здобули ІІ місце та ІІІ загальнокомандне місце по сумі рятувальні роботи та слалом. Участь у змаганнях стала можливою завдяки підтримці начальника відділу з питань фізичної культури та спорту Валерія Мільгевського.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів