4 квітня у приміщенні міжшкільного навчально-виробничого комбінату відділу освіти відбулася інструктивно-методична нарада із заступниками директорів з навчально-виховної роботи, методистами позашкільних та дошкільних закладів освіти міста в якій взяли участь завідувач ММК Божко І.В., методисти Каплюк С.В. та Бутник Н.І.
Захід розпочався з приємного моменту – нагородження педагогічних колективів ЗОШ І-ІІІ ст.. №1, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ЗОШ І-ІІІ ст. №3, які стали учасниками рекорду України «Урок добра в навчальному закладі проведеному впродовж 1 дня».
У ході наради були розглянуті питання:
- Орієнтовні вимоги до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році.
- Курси підвищення кваліфікації для набуття здобувачем освіти нових компетентностей у межах професійної діяльності або галузі знань.
- Атестація та підвищення кваліфікації педагогічних працівників .
- Як визнавати результати підвищення кваліфікації педагогічних працівників за наявності сертифіката?
- Інші поточні питання, що стосуються організації навчально-виховного процесу.