Відбувся тур чемпіонату Київської області з баскетболу серед дівчат 2004 р.н.

25 березня в місті Василькові відбувся тур чемпіонату Київської області з баскетболу серед дівчат 2004 р.н. Перша гра з дівчатами Фастова з перших хвилин визначила лідера, наші дівчата впевнено зробили спурт і повели в рахунку 17:2. Всі наступні чверті переяславки тільки збільшили відрив, гра закінчилася з рахунком 69:36.
Наступна гра з командою Василькова також не була важкою для нашої команди. Тільки в останній четверті, коли суперник застосував зонний захист, наші дівчата розгубилися, адже такий захист до 10 класу в чемпіонаті України заборонений, і у зв’язку з цим, ми не працюємо над ним на тренуваннях. Але, дякуючи, роботі в захисті, перехоплюючи передачі суперника, нашим дівчатам вдавалося організовувати швидкі атаки, не даючи супернику весь час захищатися зоною. В підсумку перемога Переяслава з рахунком 62:31.
Склад команди «Переяслав» (тренер Алла Бикова): Юлія Коберник 14 очок – 11 підбирань – 5 перехоплень, Анна Тірон 0-4-1, Вікторія Степанюк 14-4- 8, Мирослава Швиденко 6-9-8, Олександра Тимченко 11-7-1, Каріна Панчук 64-8-19, Яна Спіжова 12-9-4, Вероніка Твердюк 0-9-6, Яна Герасименко 10-3-8, Анна Ярош 0-27-7.