03 березня о 11:08 до оперативно-диспетчерської служби Переяслав-Хмельницького району надійшло повідомлення про загорання квартири за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул.Набережна, 10.
До місця виклику було направлено 2 відділення та автодрабину 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Переяслав-Хмельницький, оскільки загорання сталося на 9 поверсі багатоквартирного будинку.
По прибуттю рятувальниками встановлено, що в кімнаті трьохкімнатної квартири виникло загорання комп’ютерної техніки.
Рятувальниками було проведено евакуацію 6 дітей та 5 дорослих із 9го поверху будинку.
Пожежу локалізовано о 11:21 та повністю ліквідовано о 11:36. Ніхто із громадян не постраждав
Ймовірна причина пожежі – перенавантаження електромережі.