Вітаємо учня 11 класу КЗ КОР “Переяслав-Хмельницький ліцей-інтернат “Патріот”Дурицького Сергія та його наукового керівника Нагайко Катерину Миколаївну, вчителя української мови, з I місцем у II (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії науки України. Працюючи в науковому відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства (в секції літературної творчості) над роботою «Ідейно-тематичні особливості творчості Олександра Потапенка та Сергія Дурицького: діалог поколінь», Дурицький Сергій та Нагайко К.М. довели, що успіх дається тим, хто вірить у себе, хто прагне знати більше, хто не боїться гідних суперників.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів