Переяслав-Хмельницька міська рада, виконавчий комітет щиро вітають із днем народження працівника виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради
Скрипника Івана Олексійовича!
Від усієї душі зичимо Вам здоров’я, достатку, щоб усі Ваші бажання і мрії стали реальністю. Щастя Вам, доброго настрою на довгі роки, почуття задоволення від зробленого. Хай у Вашій оселі буде затишок, спокій і радість. Хай доля буде прихильною до Вас у всіх починаннях!
Міський голова Тарас Костін