16 лютого в місті Василькові відбувся шостий тур Чемпіонату області з баскетболу серед юнаків 2002-03 р.н.

Першими на майданчику зустрілися команда  Переяслава та «Вовча Зграя» м. Київ. З перших хвилин наші юнаки нав’язали супернику швидку гру, змушуючи їх весь час допускати помилки, за рахунок яких  організовували швидкі атаки. В підсумку впевнена перемога з рахунком 83:21.

Наступна гра була більш рівною і напруженою. Господарі майданчика, команда Василькова, більш досвідчена і організована і в нападі, і в захисті.

З перших хвилин наші юнаки повели в рахунку 6:0, а потім допустивши декілька прикрих втрат м’яча, дали супернику заволодіти ініціативою і нав’язати свою гру. Перша чверть закінчилася з рахунком  9:20 на користь Василькова. Три наступні чверті боротьба точилася очко в очко, але відіграти цю різницю так і не вдалося до кінця гри. В підсумку, поразка 48:56.

Наступний заключний тур регулярного чемпіонату наші юнаки зіграють 24 березня у Переяславі.

Склад команди (тренер Алла Бикова): Юрій Вітківський – 32 очки – 7 підбирань – 6 перехоплень,  Микола Зайнчуківський  20-12-8, Ярослав Кожушко  12-3-3, Артем Андріяш 2-1-6, Назар Чупрун 0-0-3, Олександр Романик 8-4-0, Іван Орнацький 14-15-3, Антон Танащук 8-10-3, Олександр Дубогрій  22-19-3, Богдан Гребеник 13-13-3.