8-10 лютого в місті Києві відбувся п’ятий тур Чемпіонату України по баскетболу серед дівчат 2002 р.н.

Першого дня нашими суперниками була збірна міста Києва. Киянки з перших хвилин заволоділи ініціативою і впевнено повели у рахунку. Не вдалося нашим дівчатам жодного разу скоротити відставання. В підсумку поразка 60:72.

Наступними суперниками була команда з Київського спортивного ліцею «КСЛІ-Київ-Баскет» – 2002 р.н..

Маючи досвід у виступах не тільки у ВЮБЛ, а і у дорослому чемпіонаті вищої ліги, киянки впевнено тримали рахунок до останньої хвилини. Гра закінчилася 61:89 на користь інтернату.

Третій день приніс  нашій команді радість перемоги. Зустрівшись на майданчику з командою спортивного ліцею 2003 р.н., наші дівчата відразу повели у рахунку, і довели гру до кінця з перемогою 89:68.

Каріна Панчук  74 очки – 24 підбирання – 14 перехоплень, Дарина Руденко 50-17-1, Валерія Закірова 7-9-5, Дарина Коваль 2-13-0, Влада Лисенко 0-2-4,  Анна Клименко 5-6-0.