Відбулася щотижнева апаратна нарада

11 лютого  міський голова Тарас Костін провів апаратну нараду за участю заступників, керівників установ та організацій міста, управлінь і відділів міськвиконкому, на якій привітав іменинників тижня, що минув, підсумував події, які відбулися в Переяславі та озвучив план заходів на найближчий період.

На апаратній нараді були обговорені актуальні питання життя міста, які стосувалися житлово-комунальної і соціальної сфери, економіки. Комунальні служби та аварійні служби міста працюють в штатному режимі. Тепломережа працює у звичайному режимі. Рятувальні служби не отримали жодного тривожного виклику.

Тарас Вікторович наголосив, що 7 лютого Верховна Рада України доленосно змінила Конституцію України  ухваливши  ЗУ № 9037 «Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в ЄС і НАТО)»,  ініційований Президентом. За відповідне рішення проголосували 334 народні депутати.

На минулому тижні міський голова розпочав щорічний звіт перед жителями міста. Уже відбувся загальноміський звіт та звіти по мікрорайонах – у приміщенні ЗОШ №4 та ЦПТО, наступні -проходитимуть згідно затвердженого графіка.

 Секретар ради Петро Бочарін повідомив про закінчення першого етапу процесу підготовки до виборів Президента України 31 березня 2019 року. Петро Петрович також наголосив, що сесійне засідання заплановано на 28 лютого, тому всі проекти рішень мають бути  уже сформовані та оприлюднені на офіційному сайті міської ради.

Головний спеціаліст відділу НС та ЦЗН  Віктор Жарко проінформував, що 13 лютого в сесійній залі відбудеться навчання ініційовані міським військовим комісаріатом по питанню обліку військовозобов’язаних.

Керуюча справами Ольга Гребенщикова анонсувала, що 15 лютого о 09.00, у парку імені Григорія Сковороди, відбудеться мітинг присвячений 30-річчю виведення радянських військ з території Афганістану.

Міський голова дав доручення:

Заступникам, керівникам установ та організацій міста, управлінь і відділів міськвиконкому провести тендери по відповідних напрямках.

Начальнику ВУКГ Анатолію Коркачу:

  • провести обрізку дерев заражених омелою;
  • тримати на контролі питання з безпритульними тваринами, виготовити необхідну кількість будок.

Заступнику міського голови Наталії Устич разом з начальником відділу з питань фізичної культури,молоді та спорту Валерію Мільгевському вивчити питання про можливість придбання транспорту(автобуса) для перевезення вихованців спортивних гуртків міста на різноманітні змагання.

Начальнику відділу з питань фізичної культури,молоді та спорту Валерію Мільгевському та начальнику відділу культури Антоніні Курченко активніше займатися питанням розкриття туристичного потенціалу міста із залученням інвестицій.

Головному архітектору міста Анні Степаненко прискорити питання по оформленню земельної ділянки під притулок для тварин.

Начальнику ЦНАП Тетяні Швидкій виконати всі доручення міського голови щодо унеможливлення створення черг при переоформленні субсидій та отриманні інших послуг.

Начальнику відділу освіти Петру Ярмоленку підготувати  та надати уточнений план проведення ремонтних робіт по закладах освіти на поточний рік.

Додати коментар