Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» розпочинає Молодіжний on–lineмарафон «#Ті100Мі100».
Метою проекту є сприяння розвитку молодіжних ініціатив на місцях, висвітлення і популяризація молодіжних проектів та ідей для налагодження ефективної співпраці молодіжного центру з молоддю Київщини.
Для участі в Марафоні необхідно завантажити на вашу Fasebook-сторінку фото або відео матеріали (до 1 хв.) про проведений захід (проект) або ідею (ініціативу), яку б ви хотіли реалізувати, з коротким описом у довільному форматі, та надіслати посилання на цю інформацію на сторінку Fasebook «Київський обласний молодіжний центр» (https://www.facebook.com/pg/kzkorkomc/posts/?ref=page_internal) або на
електронну адресу kzkorkomc@gmail.com з поміткою у темі «Марафон».
електронну адресу kzkorkomc@gmail.com з поміткою у темі «Марафон».
Надана інформація буде розміщена на офіційній сторінці Fasebook «Київський обласний молодіжний центр» з логотипом Марафону.
Марафон стартує 28 січня 2019 року і завершується 11 лютого
2019 року.
2019 року.
Контактні особи: Михайлов Андрій, тел. 063-054-42-70,
Назарук Світлана, тел. 097-772-77-04.