В Переяслав – Хмельницькій ЗОШ І-ІІІ №5 ступенів триває природоохоронна акція «Допоможи птахам, що зимують». Головною метою акції є формування в учнів моральних якостей: доброти, співчуття, взаємодопомоги; виховання дбайливого ставлення до природи.
Учні початкових класів разом із батьками виготовили годівнички для птахів, які розмістили на території школи, щоб підтримувати пернатих друзів під час холодів.