Ще у грудні минулого року члени виконкому підтримали молодого підприємця Володимира Башмака у його ініціативі на привокзальній площі біля кафе “Еклер” розмістити яскравий арт-об’єкт “Я люблю Переяслав”.
І вже із середини січня жителі та гості міста мають можливість милуватися цією інсталяцією та фотографуватися біля неї на згадку.
Цей арт-об’єкт слугуватиме не тільки фотозоною, але й прекрасною рекламою нашого міста. Його гарно видно здаля, а в темну пору доби він підсвічується.
Зазначимо, що це не єдина інсталяція біля вищезазначеної кав’ярні. Господар і раніше прикрашав фасад будівлі та прилеглу територію креативними кованими арт-об’єктами, які не можуть залишити байдужими жодну людину, яка проходить, чи то проїжджає привокзальною площею.