11-13 січня в місті Ерд, Угорщина, проходив міжнародний рейтинговий турнір “Erd Cup”. Серед учасників збірної України, були три спортсменки з Переяслава-Хмельницького, які додому повернулися не з пустими руками, Кошиленко Карина (КМС) у ваговій категорії до 60 кг, завоювала дві бронзи до 16-ти та до 18-ти років. Наталія Кондратюк (МС України) вагова категорія до 73-х кг та Царук Вікторія (МСМК України) вагова категорія +80 привезли додому бронзові нагороди в категорії “дорослі”. Спортсмени висловлюють подяку за підготовку своєму тренеру Безкоровайному Сергію Борисовичу. Спортивний сезон 2019 можна вважати відкритим.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів