22 січня 2019 року в рамках відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 – 1921 років, зокрема Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР відбудеться захід за участі громадського діяча, письменника, краєзнавця – Романа КОВАЛЯ, заслуженого артиста України, кобзаря – Тараса КОМПАНІЧЕНКА та поета, композитора і музиканта Валерія МАРТИШКА. Захід відбудеться за співорганізації Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації та історичного клубу «Холодний Яр».
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів