![](https://phm.gov.ua/wp-content/uploads/2018/12/DSC_0001-2-300x200.jpg)
У заході взяли участь: заступник міського голови Валентина Губенко, начальник відділу культури і туризму Антоніна Курченко, директор дитячої художньої школи Степан Куций, викладачі та учні школи, батьки, жителі міста.
На виставці представлені роботи учнів художньої школи різних вікових категорій, що виконані в різних техніках, але мають спільну святкову зимову тематику, та творчий доробок Романа Мотузка, який підкреслює нев’янучу красу нашого вічномолодого міста.
Виставка в дитячій художній школі буде працювати протягом місяця.