Минулих вихідних комунальне підприємство КОР “Київська обласна сільськогосподарська брокерсько-комерційна фірма “Обрій” спільно із міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та службою у справах дітей та сім’ї приємними новорічими подарунками привітали 30 багатодітних, неповних сімей та сімей у складних життєвих обставинах. Діти гідно оцінили подарункові набори із солодощів та іграшок від благодійників.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів