22 грудня у спортивному залі ЗОШ №7 пройшов 4 тур чемпіонату Київської області з баскетболу серед юнаків 2007 р.н.

22 грудня у спортивному залі ЗОШ №7 пройшов 4 тур чемпіонату Київської області з баскетболу серед юнаків 2007 р.н. Наша команда, яка майже вся складається з юнаків 2008 р.н., приймала столичний «Playmaker» та СК «Прогрес-2» (с.Крюківщина).
Перша гра з киянами складалася доволі цікаво. Першу чверть наші юнаки виграли 7:4, наступні дві програвали. ЗА 18 секунд до кінця суперник випереджав нас на 3 очки. Тайм-аут і завдання – отримати м’яч, піти в прохід, забити, пресинг…. Розпочинається гра – отримує м’яч Андрій Кондратенко і забиває його – робить перехоплення Артем Сидоренко – віддає пас – кидок Артема Ваценка – сирена – м’яч влучає в кошик – перемога – 35:34!!!
Наступна гра проти юнаків з Крюківщини склалася вже не на нашу користь – поразка 27:48.
Наступний тур «Переяслав» зіграє вдома 12 січня.
Склад команди: Артем Ваценко – 4 очки, Глєб Відрашку – 19 очок, Кирило Духновський, Денис Катиринюк – 6 очок, Андрій Кондратюк – 14 очок, Роман Красюк, Артем Сидоренко – 12 очок, Євген Сорока – 7 очок.