Щойно закінчився прем’єрний показ нової новорічної вистави для учнів початкових класів за казкою сучасної української письменниці Марини Смілянець “Мій домашній, дикий Лис”. Сьогодні цю виставу дивились першокласники. Діти уважно стежили за розвитком сюжету, співпереживали героям та підтримували їх. Лісові мешканці хотіли зберегти свій рідний ліс від знищення та забруднення. Чи вдалося їм це зробити? Про це можна дізнатись, якщо завітати на виставу шкільного театру, які юні актори покажуть ще 26 та 27 грудня.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів