Шановні працівники енергетичної галузі!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня енергетика.
Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Від неї залежить світло та тепло в наших оселях, стабільне функціонування промисловості, транспорту, зв’язку та соціальної сфери. Саме це робить професію енергетика однією з найнеобхідніших.
Бажаємо всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, впевненості у завтрішньому дні, міцного здоров’я, добра, успіхів та благополуччя вам та вашим сім’ям!
Переяслав-Хмельницька міська рада,
виконавчий комітет
Міський голова Тарас Костін