20 грудня рятувальники 27-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Переяслав-Хмельницький з метою контролю працездатності мережі зовнішнього протипожежного водопостачання по вул.Богдана Хмельницького провели обстеження пожежних гідрантів та випробували на тиск та витрату води з оформленням акту перевірки. Перевіркою було встановлено що пожежні гідранти знаходяться в справному стані та готові до використання.
Офіційний сайт
Переяславської міської територіальної громади
Menu
ОСТАННІ НОВИНИ
- 7 років тому - Оголошення про збір ідей проектів до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки Оголошення про збір ідей проектів - 0 Коментарів